פרופיל לינקדאין מקצועי - כי זה כרטיס הביקור שלכם

פרופיל לינקדאין מקצועי - כי זה כרטיס הביקור שלכם

בעידן חיפוש העבודה הנוכחי, כרטיסי הביקור של כולם נמצאים ברשתות החברתיות, ובתוצאות החיפוש של גוגל. כשאנחנו אומרים 'כרטיסי ביקור' אנחנו מתכוונים לרושם הראשוני של חברות, מוצרים, וכן, גם אנשים. ולמעשה, אנחנו נמצאים בתקופה שבה אפילו כרטיסי ביקור הפכו להיות דיגיטליים והפרינט כבר הפך לגרסאות אונלין ברובי. פעולת החיפוש אחר השם שלכם מכונה “לגלל” או Para Google It - כלומר אנשים נוטים לחפש מידע אודותיכם.

אם אתם צרכנים של מוצר מסוים או מעוניינים לצרוך מוצר מסוים בפעם הראשונה, סביר מאד להניח שבעיר של היל א ל ל הו משמע, תוכלו לראות דירוג, ביקורות, תשבוחות וגם תלונות. כיום אנחנו נוטים לחפש מידע אודות אנשים וחברות. המקום העיקרי לנוכחות מקצועית ברשת היום, היא הרשת החברתית - לינקדאין. רשת פחות פופולרית מהאחרות אבל בתחום התעסוקה לנוכחות זה יש משמעות אדירה.

האישיות שלכם היא הפרופיל שלכם

כך בדיוק גם עובד הנושא אצל אנשי מקצוע, או אצל מועמדים לעבודה לתפקידים מסוימים. האישיות שלכם נמצאת ברשת ומוצגת לכול. אתם חייבים לשלוט בכל המידע שאתם שולחים ומוצגים לעולם. בטח כשאתם מתמודדים בחיפוש עבודה על מקומות אטרקטיביים.

עולם התעסוקה עבר מהפכה בנושא הזה. אם בעבר מעסיקים או חברות כח אדם הסתפקו בהמלצות ממעסיקים קודמים כיום הם יכולים לקבל רושם נוסף באמצעות גוגל ול יוחב היו כלומר, גגם לנוכחות שלכם ברשתות אחרות יש חשיבות מהותית, ולכן הימנעו מתמונות רוויות באלכוהול או חשופות מיול או חשופות מישתול או חשופות מישתול
אבל אנשי ההשמה יתחילו את חיפוש המידע אודותיכם בלינקדאין, שהפופולריות שלה בישראל מתחיל לעלות. למי שלא מכיר, הרשת החברתית לינקדאין היא הרשת החברתית הגדולה בעולם של עולם התעסוקה, והעולם המקצועי. גם הרשת הזו עברה לא מעט תהפוכות בשנים האחרונות, והיא משתכללת יותר ויותר עם הזמן, ובהקשר של עולם התעסוקה לינקדאין יה.

באמצעות לינקדאין אתם יכולים לעדכן מעסיקים פוטנציאלים באשר לזמינות שלכם לעבודה. ועל סמך הפרופיל שלכם אתם יכולים לקבל הצעות עבודה רלוונטיות. לכן חשוב להגדיר באופן מדויק את הפרופיל ואת העיסוק שלכם באופן הנכון.

תהליך גיוס העבודה כיום בעולם ההיי טק מונע כולו סביב לינקדאין. אם אתם לא נמצאים שם אתם לא נמצאים “במשחק” של עולם התעסוקה. היכולת לראות את קהילת החברים שלכם, לקבל ביקורות מעמיתים למקצוע, לעדכן תובנות מקצועיות - מאפשר לכם להיות “כוכב”. השמה בעולם החדש מתחילה בלינקדאין, הנוכחות ברשת הזו היא חובה.

פרופיל לינקדאין מקצועי ומיתוג

פרופיל לינקדאין מקצועי ומיתוג

תמונת לינקדאין מקצועית ומרשימה בהחלט תתפוס את העין ותעניק רושם ראשוני מאד מיוחד. לצילום יש משמעות בעולם של היום, גם עולם הצילום עובר מהפכות דיגיטליות ואיכות הצילום מאד חשובה כאן. חוקי הבסיס הם לבוש פורמלי, רקע אחיד, ואל תשדרגו את התמונה יותר מדי בתוכנות גרפיות. אמינות וישירות הם שם המשחק פה. אתם לא נמצאים באינסטגרם, יש כאן חשיבות מהותית לתמונה מהכתפיים ומעלה, איכותית, רצוי בסביבת עבודה.

אתם יכולים להשקיע גם בתמונת הקאבר בפרופיל הלינקדאין שלכם– תוכלו להעביר בה מסר ייחודי שמאפיין אתכם, או ליצצוו יו יו יו יו ניתן לעדכן מפעם לפעם את התמונה באשר לסטטוסים מקצועיים שלכם.

 

חשוב שתשקיעו גם במלל, פרופיל ליקנדאין מקצועי הוא פרופיל שחשוב לבנות בו מלל נכון, הקפדה על כתיבה ועל העברת המסר המקצועי. אל תשכחו שאתם באמת משווקים את עצמכם פה, גם אם אתם לא אוהבים שיווק, זו הדרך שלכם להתחרות על מקומות איכותים.
חשוב להקפיד שהכותרת המקצועית תתמצת את המידע אודותיכם, שהמסר יעבור כבר משלב העיון הראשוני בפרופיל.

חשוב לספק היסטוריה מקצועית מפורטת, הפרופיל הוא התחליף, האובייקטיבי לקורות החיים שלכ. תזכרו שהפרופיל חשוף לכל, כלומר קשה לשח עם המידע, כי גם מעסיקים קודמים חשופים לו וגם העמיתים שלכם. קל מאוד לווא מהימנות המידע המוצג בלינדקאין, מה שהופך את מלאכת החיפוש נוחה עבור לאנשי ההשמה, הם יכולמ יוו.

הכישורים שלכם, הקשרים שלכם, ולמה זה חשוב ללינקדאין ולעולם כולו

אם יש משהו שלינקדאין הביאה איתה לעולם היא היכולת של החברים שלכם להעיד על הכישורים הרבים שלכם. בלינקדאין זה נקרא Respaldos. בחלק הזה בפרופיל שלכם תוכלו לבחור את המיומנויות השונות והמגוונות שלכם והחברים שלכם יוכלו להמליץ יוכלו להמליץ עלכם יודעה

לינקדאין בנוי ממעגלים של קשרים. בתוך המעגלים הללו תוכלו להיחשף לאנשים שתוכלו להיחשף אליהם והם אליכם בעולם העסקי. הרשת המופלאה הזו גורמת לכם ליצור קשרים וחיבורים עסקיים לצורך ברור, חיבור אסטרטגי.

בנוסף, פרופיל לינקדאין מקצועי שנמצא בקבוצות מקצעויות רלוונטיות יעשיר את עצמו בידע, וגם יצור חשיפה בקבוצות הללו לאנשי מקצוע ומעסיקים פוטנציאליים.

ידע הוא כוח, בעיקר בלינקדאין

לינקדאין נחשבת גם לבמה מקצועית מאד פופולרית. אולי נכנסתם ללינקדאין כדי לחפש עבודה, או למצוא את קהל הלקוחות שלכם, אבל אין ספק שאתם יכולים גם להיות המנחה ל לעדי הוי.

עם כל קונקט חדש שאתם יוצרים, תוכלו ליצור מכתב מקדים שיתאר אתכם. ממש מבוא לעיסוק שלכם, לפרופיל שלכם ולמה שאתם בעצם משדרים בפרופיל.

אם אתם כבר משקיעים במלל ובטקסטים, השקיעו גם בפוסטים. פרופיל לינקדאין מקצועי הוא אכן זה שלא רק מראה תמונת תדמית טובה, או עדויות, אלא גם פוסטים מקצועיים או מאמרים שמראים את הידע שלכם. כך תהיה גם חשיפה ליכולת הכתיבה שלכם, והקהל גם 'יקרא' בין השורות מי אתם.

פרופיל לינקדאין מקצועי - זה חשוב לכם

כמו בכל דבר, התמדה והשקעה חשובים. יכול להיות שבימים הראשונים תמצאו את עצמכם משקיעים המון זמן בטקסטים ובבחירת הגרפיקה או בחיפוש אחר קבוצות רלוציםות וות רלונטיםות.

אבל עם הזמן תראו שככל שתתמידו, פרופיל לינקדאין מקצועי יניב לכם חשיפה כבר כמעט, לבד. כמובן שאי אפשר לצפות מהרשת החברתית שתעשה בשבילכם את העבודה, אבל אם אתם תתניעו נכון, תתמידו, ותשקיעו, זה יכול לקרות.

בסופו של דבר, הכל מתחיל ונגמר באנשים. גם אם הם מאחורי המסך. ואם לא הזכרנו את זה עד כה, אין טעם לכתוב פרופיל לינקדאין בעברית, זה פשוט מיותר. השפה השולטת היא אנגלית ולכן תקפידו להעלות פרופיל לינקדאין באנגלית בלבד.

es_ESSpanish
התחילו צ'ט
מבצע לזמן מוגבל - פרטים אצל הנציג
Funciona con Join.chat
הי, נשמח לשוחח ולתת חוו"ד דעת חינם.
Ir al contenido